Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X
 Środa 20 Marca 2019 r.    //////     Jesteś pierwszy na miejscu zdarzenia? Masz ciekawe nagranie? Napisz do nas! redakcja@wkonin.pl
miejsce na reklame
REKLAMA
« powrótNaszym największym atutem jest indywidualne podejście do każdej kampanii reklamowej, którą realizujemy. Nie pozostawiamy klienta bez opieki doradczej, stawiając sobie za cel zapewnienie nie tylko ilości odsłon danej reklamy, ale przede wszystkim jej skuteczność. Każda kampania jest poprzedzona wspólnym opracowaniem szczegółowej strategii, która ma zapewnić sukces naszym klientom.

Kontakt: Maria Jaśkiewicz 608 888 168

Baner 750x200


Billboard, czyli banner znajdujący się u góry portalu jest elementem, który czytelnik widzi jako pierwszy. Z powodu usytuowania i rozmiaru, jest traktowany jako najbardziej prestiżowe miejsce na reklamę.

Baner 200x100

 

Niewielki, ale w doskonałym miejscu. Ten nieduży banner jest umiejscowiony tuż pod „bramą do telewizji” w naszym portalu. Jest to jedno z najczęściej odwiedzanych miejsc.

Baner 280x200 i 280x100


Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy ofertę klasycznego bannera w dwóch wersjach wielkości. Banner znajduje się po prawej stronie portalu i jest wyświetlany przez cały czas, niezależnie od tego w którym miejscu portalu użytkownik się znajduje.

Artykuł sponsorowany

Artykuł sponsorowany jest zamieszczany w dowolnej sekcji działu Aktualności, odpowiadającej tematycznie treści artykułu. Treść artykułu jest utrzymywana w serwisie przez miesiąc od dnia jego publikacji, pod adresem na jakim został opublikowany.Po miesiącu artykuł jest usuwany z serwisu.Czas emisji na głównej stronie portalu ustalony indywidualnie z klientemW kolejnych dniach położenie artykułu zmienia się zgodnie z hierarchią dat publikacji. Nadal jednak jest on wyróżniony pogrubioną czcionką.

Specyfikacja techniczna:
Tekst artykułu powinien:
  • posiadać tytuł do 35 znaków
  • zawierać do 12 tys. znaków, maksymalnie 3 obrazki w formacie jpeg lub gif (łącznie do 30 kB), maksymalnie 5 odnośników hipertekstowych
  • być opatrzony logo firmy oraz nazwą firmy podaną jako źródło tekstu
  • być przesłany nie później niż 2 dni roboczych przed datą rozpoczęcia emisji
Link sponsorowany

Reklama linku sponsorowanego to połącznie grafiki wraz z opisem tejże reklamy. Kojarzenie marki firmy
przez Internautów jest możliwe dzięki stale pojawijącej się grafice np.: logo firmowe czy promowany
produkt.
Po kliknięciu w reklamę Internauta przenoszony jest na serwis reklamodawcy.

Wideo reklama

Oferujemy usługę produkcji Twojej własnej reklamy na wideo, którą będziesz mógł umieścić na swojej stronie internetowej lub w każdym innym portalu: YOUTUBE, GOOGLE VIDEO, FACEBOOK, NASZA KLASA, ONET, etc...
Po prostu wyślij e-mailem kilka zdjęć i logo a my zrobimy resztę.  Oferujemy marketing Twojej reklamy wideo w portalu www.wkonin.pl. W ramach marketingu Twojej reklamy opublikujemy ją przed każdym materiałem prasowym.
REKLAMA

SPORT

27 II 2019, 08:22:00
MORS – Mroźna Odlotowa Rekreacja Sportowa

Zapraszamy na kolejny mecz ligowy Wilków Wilczyn

9. Bieg Policz się z Cukrzycą odbędzie się podczas 27. Finału WOŚP 13 stycznia w Koninie.

KULTURA

13 III 2019, 21:25:00

DEKADA PRZEGLĄDU Taniec ich „kręci”

Wernisaż Mariana Stępaka "Corporis"

Koncert "Renaissance" Anna Gadt, Zbigniew Chojnacki, Krzysztof Gradziuk

BAS JAM 2019