Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X
 Piątek 18 Stycznia 2019 r.    //////     Jesteś pierwszy na miejscu zdarzenia? Masz ciekawe nagranie? Napisz do nas! redakcja@wkonin.pl
miejsce na reklame

AKTUALNOŚCI

1 VIII 2018, 19:10:00

Dobre Filmy na Bulwarze Nadwarciańskim

Dobre Filmy na Bulwarze Nadwarciańskim

Trzy sierpniowe wieczory to trzy Dobre Filmy na Bulwarze Nadwarciańskim. Na kino w plenerze zaprasza Prezydent Miasta Konina Józef Nowicki.


Pierwszy już 4 sierpnia. Zobaczymy „Kwiat Pustyni", reż. Sherry Hormann, film nakręcony w oparciu o biograficzną powieść pod tym samym tytułem. Obraz podejmuje trudny temat. To historia somalijskiej dziewczynki, która w wieku trzech lat została poddana obrzezaniu, a siedem lat później została sprzedana człowiekowi, za którego miała wyjść za mąż. Udało jej się jednak uciec i nieoczekiwanie dla samej siebie wkroczyć do świata mody.
„Kwiat Pustyni" 4 sierpnia o godz. 21.30 na Bulwarze Nadwarciańskim

Tydzień później, 11 sierpnia będzie można obejrzeć film „Kobieta z Lodu", reż. Bohdan Sláma. To opowieść o samotnej wdowie, która została przyjęta do zespołu morsów, gdzie stopniowo uczy się pokonać strach przed lodowatą wodą. To jednak nie wszystko, kobieta na nowo uczy się kochać. „Kobieta z lodu" 11 sierpnia na Bulwarze Nadwarciańskim o godz. 21.30.

Ostatnie spotkanie z dobrym filmem zostało zaplanowane na 18 sierpnia. To będzie wieczór z komediodramatem „Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie", reż. Paolo Genovese . Film doskonale został przyjęty przez widzów, porusza aktualne problemy par w średnim wieku. Grupa starych przyjaciół spotyka się na kolacji, w czasie której mają zamiar podziwiać zaćmienie Księżyca. Postanawiają położyć na środku stołu swoje telefony komórkowe i publicznie odczytywać SMS-y, o ile jakiś nadejdzie podczas wieczoru.
„Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie" 18 sierpnia o godz. 21.30 na Bulwarze Nadwarciańskim.

KOMENTARZE
DODAJ KOMENTARZRedakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy


Autor:
Treść komentarza:

Wybierz obrazek na którym narysowany jest dom:REKLAMA

KULTURA

18 I 2019, 12:00:00
Koncert "Renaissance" Anna Gadt, Zbigniew Chojnacki, Krzysztof Gradziuk

BAS JAM 2019

Otwarcie wystawy Doroty Tołłoczko-Femerling