Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X
 Poniedziałek 25 Czerwca 2018 r.    //////     Jesteś pierwszy na miejscu zdarzenia? Masz ciekawe nagranie? Napisz do nas! redakcja@wkonin.pl
miejsce na reklame

AKTUALNOŚCI

1 III 2018, 15:11:00

Maluchy napiszą własną książkę

Maluchy napiszą własną książkę

"Akademia Malucha” działająca w Bibliotece Publicznej w Golinie to odpowiedź na oczekiwania rodziców, którym współczesny świat stawia coraz więcej wyzwań i wymagań. Inspirujemy do twórczych działań. Naszą troską jest zachęcanie do kontaktu z książką już od najmłodszych lat.


Właśnie promowanie czytelnictwa ma na celu projekt „ Napiszmy książkę”, którego pomysłodawczynią jest Agnieszka Grobelna. Powstanie opowieść stworzona przez maluchy i ich rodziców.

Przygotowując się do tego inspirującego działania , smyki obejrzały wypożyczalnię, czytelnię oraz zapoznały się z księgozbiorem, dowiedziały się także jak zbudowana jest książka. Karolina Kasprzak przystępnie objaśniła drogę jaką pokonują baśnie, by znaleźć się na bibliotecznej półce. Maluchy miały okazję zobaczyć, nowoczesny system komputerowy. Niezwykle chętnie przy pomocy bibliotekarki skanowały kody kreskowe naklejone na woluminach .

Karolina Kasprzak


KOMENTARZE
DODAJ KOMENTARZRedakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy


Autor:
Treść komentarza:

Wybierz obrazek na którym narysowany jest dom:Kartka przedszkolaka
REKLAMA

SPORT

22 VI 2018, 14:50:00

Sara Kowalska z Kleczewa wicemistrzynią Wielkopolski w sprincie

Mundial 2018 w Kinie za Rogiem

Zapraszamy na Finał IV Pucharu Playarena Konin

Olimpijczycy z Żychlina

Zapraszamy na Rajd Rowerowy i Majówkę

KULTURA

18 VI 2018, 07:35:00
Wakacje w KDK

Ludowa wizja świata w „Etnoilustracjach” – wystawa grafik makatek

Filmowe święto 64. OKFA - dobre kino, koncert, spotkania

MARATON HORRORÓW