Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X
 Sobota 22 Września 2018 r.    //////     Jesteś pierwszy na miejscu zdarzenia? Masz ciekawe nagranie? Napisz do nas! redakcja@wkonin.pl
miejsce na reklame

AKTUALNOŚCI

11 X 2017, 08:02:00

Sędzia z Konina w meczu Ligi Mistrzów

Sędzia z Konina w meczu Ligi Mistrzów

Tropem Szymona Marciniaka na europejskie areny kroczą kolejni, polscy sędziowie. Wśród nich jest Michalina Diakow, reprezentująca Kolegium Sędziów w Koninie. 10 października została wyznaczona przez UEFA jako sędzia techniczny w meczu 1/16 Ligi Mistrzów Kobiet, który zostanie rozegrany pomiędzy Manchester City - St. Polten.


Spotkanie odbędzie się w najbliższy czwartek o godz. 20.00 w Manchesterze.
Jest to kolejne wyróżnienie ze strony federacji piłkarskiej dla Michaliny Diakow. W minionym tygodniu w meczu Medyk Konin – Olimpique Lyon pełniła z ramienia PZPN rolę oficera łącznikowego sędziów (RLO).
Michalina Diakow jest już uznaną sędzią w Polsce, o czym świadczy tytuł najlepszej sędzi Ekstraligi Kobiet w roku 2016r.
Kolegium Sędziów z Konina zyskuje coraz większe uznanie na polskiej i europejskiej mapie piłkarskiej. Przypomnijmy, że w lipcu Zarząd PZPN mianował Pawła Woźniaka, Przewodniczącego Kolegium Sędziów z Konina, na Delegata Meczowego ds. Bezpieczeństwa na szczeblu centralnym ( Ekstraklasa,1 liga oraz 2 liga) w sezonie 2017/18.
Zdjęcia: Dariusz Stoński
Informacje o OZPN Konin 
OZPN Konin jest organizacją piłki nożnej, opierającą swoją działalność na pracy społecznej członków i działaczy klubów sportowych z regionu. Terenem działania KOZPN jest obszar powiatów: konińskiego, kolskiego, słupeckiego, tureckiego i wrzesińskiego województwa wielkopolskiego.
 
OZPN w liczbach: 63 kluby piłkarskie, 250 zespołów piłkarskich, 6764 zawodników i zawodniczek, w tym uprawnionych 4812, 78 zweryfikowanych boisk piłkarskich, 17 boisk treningowych
 
 

KOMENTARZE
DODAJ KOMENTARZRedakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy


Autor:
Treść komentarza:

Wybierz obrazek na którym narysowany jest dom:Kartka przedszkolaka
REKLAMA

SPORT

30 VIII 2018, 16:32:00
BARTOSZ KORDYLEWSKI ZE ZŁOTĄ RĘKAWICĄ

6. Bieg Służb Mundurowych za nami

Regaty o puchar komandora KŻ KWB Konin 2018 z długoletnią tradycją

Stalowi Cykliści jadą do Częstochowy