Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X
 Sobota 22 Września 2018 r.    //////     Jesteś pierwszy na miejscu zdarzenia? Masz ciekawe nagranie? Napisz do nas! redakcja@wkonin.pl
miejsce na reklame

AKTUALNOŚCI

10 X 2017, 12:21:00

Gmina Stare Miasto na targach Expo Real Monachium 2017

Gmina Stare Miasto uczestniczyła w targach inwestycyjnych Expo Real 2017 w Monachium, które są najważniejszym wydarzeniem rynku nieruchomości w Europie.


Celem udziału w targach była promocja zagraniczna i zaprezentowanie szerokiej oferty inwestycyjnej gminy Stare Miasto w postaci terenów pod aktywizację gospodarczą zlokalizowanych w bezpośrednim sąsiedztwie autostrady A2 oraz dróg krajowych nr 25 i 72.

Podczas trzech dni w targach wzięło udział około 40 tys. uczestników z ponad 70 krajów. Wśród wystawców były także największe miasta i regiony Europy m.in. Berlin, Monachium, Hamburg, Barcelona, Budapeszt, Warszawa, Kraków czy Moskwa. Targom towarzyszyło wiele wydarzeń w postaci konferencji, seminariów i spotkań biznesowych.

Gmina Stare Miasto rokrocznie uczestniczy w wielu wydarzeniach targowych o tematyce gospodarczej, co umożliwia nawiązywanie kontaktów i zwiększania zainteresowania ofertą inwestycyjną gminy Stare Miasto.

Udział w targach Expo Real Monachium 2017 odbył się w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020, Działanie 1.4: Internacjonalizacja gospodarki regionalnej, Poddziałanie 1.4.2: Promocja gospodarcza regionu, Projekt pozakonkursowy „Gospodarna Wielkopolska”. Razem z gminą na wspólnym stoisku województwa wielkopolskiego swoją ofertę prezentowało Stowarzyszenie Samorządowe A2 Wielkopolska, Stowarzyszenie Gmin i Powiatów Wielkopolski oraz gminy Śrem i Września.

KOMENTARZE
DODAJ KOMENTARZRedakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy


Autor:
Treść komentarza:

Wybierz obrazek na którym narysowany jest dom:Kartka przedszkolaka
REKLAMA

SPORT

30 VIII 2018, 16:32:00
BARTOSZ KORDYLEWSKI ZE ZŁOTĄ RĘKAWICĄ

6. Bieg Służb Mundurowych za nami

Regaty o puchar komandora KŻ KWB Konin 2018 z długoletnią tradycją

Stalowi Cykliści jadą do Częstochowy