Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X
 Poniedziałek 16 Lipca 2018 r.    //////     Jesteś pierwszy na miejscu zdarzenia? Masz ciekawe nagranie? Napisz do nas! redakcja@wkonin.pl
miejsce na reklame

AKTUALNOŚCI

1 VIII 2017, 08:11:00

Dobre filmy na bulwarze

Dobre filmy na bulwarze

Już w najbliższą sobotę (5 sierpnia) rusza kolejna edycja projektu „Dobre Filmy na Bulwarze Nadwarciańskim”. W plenerowym kinie, przez trzy kolejne soboty, wyświetlone zostaną dwa dramaty i komedia. Do kina pod gwiazdami zaprasza prezydent Konina Józef Nowicki.


„Dobre filmy na Bulwarze Nadwarciańskim”, czyli kino pod gwiazdami, to trzy sierpniowe wieczory. Podobnie jak w poprzednich latach staraliśmy się dobrać filmy tak, by zadowolić konińską publiczność. Stawiamy na ambitne kino – powiedziała Zenona Sroczyńska, kierownik Wydziału Kultury Urzędu Miejskiego w Koninie.

Już 5 sierpnia pokazany zostanie film "Pogorzelisko" - francuski dramat, w którym bliźnięta Simon i Jeanne, zgodnie z ostatnią wolną matki, wyruszają na poszukiwanie swojego ojca i brata, by dostarczyć im zapieczętowane listy.

Tydzień później, 12 sierpnia, wyświetlony zostanie "Pokój" - irlandzko-kanadyjski dramat. Głównym bohaterem filmu jest pięcioletni Jack, który od urodzenia mieszka z mamą w niewielkim pomieszczeniu, które nazywają pokojem. Chłopiec nie zdaje sobie sprawy, że istnieje świat na zewnątrz.

Tegoroczną edycję „Dobrych Filmów” na Bulwarze Nadwarciańskim zakończy w sobotę 19 sierpnia,  komedia "Zupełnie Nowy Testament" – historia niebiańskiej pary, która z rodziną zamieszkała w Brukseli i spędza swój czas oglądając telewizję, dokuczając sobie oraz snując plany jak uprzykrzać ludziom życie. Pewnego dnia ich córka postanawia odnowić świat.

W imieniu prezydenta Konina Józefa Nowickiego serdecznie zapraszamy do wspólnego oglądania filmów na bulwarze. Początek wszystkich sobotnich seansów to godz. 21.30.KOMENTARZE
DODAJ KOMENTARZRedakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy


Autor:
Treść komentarza:

Wybierz obrazek na którym narysowany jest dom:Kartka przedszkolaka
REKLAMA

SPORT

14 VII 2018, 19:11:00

Popłyną szlakiem Wielkiej Pętli Wielkopolski

Sara Kowalska z Kleczewa wicemistrzynią Wielkopolski w sprincie

Mundial 2018 w Kinie za Rogiem

Zapraszamy na Finał IV Pucharu Playarena Konin

KULTURA

18 VI 2018, 07:35:00
Wakacje w KDK

Ludowa wizja świata w „Etnoilustracjach” – wystawa grafik makatek

Filmowe święto 64. OKFA - dobre kino, koncert, spotkania

MARATON HORRORÓW