Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X
 Poniedziałek 16 Lipca 2018 r.    //////     Jesteś pierwszy na miejscu zdarzenia? Masz ciekawe nagranie? Napisz do nas! redakcja@wkonin.pl
miejsce na reklame

AKTUALNOŚCI

18 VII 2017, 08:06:00

Przesłuchaniach do Wokalnego KA-DE-KA

Przesłuchaniach do Wokalnego KA-DE-KA

Kochasz śpiewać? Każdy zachwyca się Twoim głosem i mówi Ci - zrób coś z tym? Jeśli tak, przyjdź i dołącz do Wokalnego KA-DE-KA. Przesłuchania wokalistów odbędą się w sierpniu.


Koniński Dom Kultury zaprasza wokalistów z Konina i okolic na przesłuchania, które odbędą się 24 i 31 sierpnia 2017r. w godzinach od 10.00 do 15.00 w studiu wokalnym Konińskiego Domu Kultury.

Zapisy trwają do 22 sierpnia. Osoby zainteresowane udziałem w przesłuchaniach mogą zapisywać się osobiście, telefonicznie lub mailowo w impresariacie Konińskiego Domu Kultury (tel: 63/ 211 31 30, w. 29; e-mail: impresariat@kdkkonin.pl).  Kolejność prezentacji zostanie umieszczona na stronie www.kdk.konin.pl 23 sierpnia. Lista z kolejnością przesłuchań wywieszona zostanie również przed wejściem do studia wokalnego.

Organizatorzy proszą, by osoby biorące udział w przesłuchaniach przygotowały fragment piosenki (najlepiej zwrotka i refren) oraz jeśli nie wykonują piosenki a capella, dostarczyły w dniu przesłuchań podkład na CD lub pendrive.
W przesłuchaniach mogą wziąć udział osoby w wieku od 5 do 18 lat.

Liczba miejsc na zajęcia jest ograniczona do 15 osób.

KOMENTARZE
DODAJ KOMENTARZRedakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy


Autor:
Treść komentarza:

Wybierz obrazek na którym narysowany jest dom:Kartka przedszkolaka
REKLAMA

SPORT

14 VII 2018, 19:11:00

Popłyną szlakiem Wielkiej Pętli Wielkopolski

Sara Kowalska z Kleczewa wicemistrzynią Wielkopolski w sprincie

Mundial 2018 w Kinie za Rogiem

Zapraszamy na Finał IV Pucharu Playarena Konin

KULTURA

18 VI 2018, 07:35:00
Wakacje w KDK

Ludowa wizja świata w „Etnoilustracjach” – wystawa grafik makatek

Filmowe święto 64. OKFA - dobre kino, koncert, spotkania

MARATON HORRORÓW