Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X
 Poniedziałek 20 Lutego 2017 r.    //////     Jesteś pierwszy na miejscu zdarzenia? Masz ciekawe nagranie? Napisz do nas! redakcja@wkonin.pl
miejsce na reklame
gornik konin

AKTUALNOŚCI

17 II 2017, 11:54:00

Wernisaż rysunku Jakuba Kwiatkowskiego

Wernisaż rysunku Jakuba Kwiatkowskiego

W Galerii Przejściowej Domu Kultury w Golinie odbył się wernisaż rysunku o tematyce popkultury autorstwa Jakuba Kwiatkowskiego. Na wystawę przybył Burmstrz Goliny Mirosław Durczyński, Przewodnicząca Rady Miejskiej Urszula Furmaniak, Radni Rady Miejskiej, zaproszeni goście oraz mieszkańcy Gminy Golina.


Jakub Kwiatkowski jest uczniem drugiej klasy II Liceum Ogólnokształcącego im. K.K. Baczyńskiego w Koninie. On sam mówi: „rysuję praktycznie od małego”. Swój talent i miłość do rysunku pokazuje nam w pracach, które zawisły w golińskiej galerii. Prace skupiają się na komiksowych lub filmowych postaciach, ale nigdy nie rysował portretów. Taka prawdziwa przygoda zaczęła się dwa i pół roku temu, kiedy przez przypadek zobaczył w Internecie film, na którym jeden z youtuberów narysował węglem Kapitana Amerykę.

W rysunku: „najbardziej lubię to uczucie, kiedy każda kolejna kreska lub skończony fragment oddaje w pewien sposób emocje. To jest dosyć zabawne ponieważ zarazem chcę skończyć rysunek, żeby zobaczyć efekt, ale z drugiej strony nie chcę go kończyć, bo to zbyt dobra zabawa i można naprawdę oddać jakąś część siebie. To poniekąd mnie motywuje, aby rysować kolejne prace”.

Prace autorstwa Jakuba Kwiatkowskiego można oglądać do 5 marca.

KOMENTARZE
DODAJ KOMENTARZRedakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy


Autor:
Treść komentarza:

Wybierz obrazek na którym narysowany jest dom:Kartka przedszkolaka
REKLAMA
supramed

SPORT

15 II 2017, 09:26:00
Pięć medali na dobry początek roku

Halowy Turniej Piłki Nożnej Orlików

KARATE UKS KLECZEW - NOWY ROK NOWE BARWY

Turniej tenisa

Ferie na sportowo

Iskra w Poznaniu

KULTURA

17 II 2017, 11:54:00
Wernisaż rysunku Jakuba Kwiatkowskiego

Zaproszenie na koncert

Miłosna wystawa w Chacie Młynarza

Środa z kinem niezależnym

36. Festiwal Piosenki dziecięcej i młodzieżowej

Artystyczne ferie w KDK