Czwartek 25 Maja 2017 r.    //////     Jesteś pierwszy na miejscu zdarzenia? Masz ciekawe nagranie? Napisz do nas! redakcja@wkonin.pl
miejsce na reklame
gornik konin

AKTUALNOŚCI

15 II 2017, 09:26:00

Pięć medali na dobry początek roku

Pierwszych pięć medali w tym roku, w minioną sobotę, 11 stycznia 2017 r. zdobyli zawodnicy Turkowskiego Klubu Karate, podczas VI Mistrzostw Polski Centralnej w Łodzi.

Do zawodów przystąpiło jedenastu karateków Turkowskiego Klubu Karate z Turku i Kłodawy. Łącznie w łódzkim turnieju wzięło udział ponad 140 zawodników. Mistrzostwa rozgrywane były w konkurencji kata.

Sukces odniosło pięciu zawodników TKK, którzy wywalczyli medale. Są nimi: Kasia Smarz i Anita Muraszewska, które w swoich kategoriach wiekowych zdobyły złote medale; Oskar Wawrzyniak – srebrny medal oraz Igor Grzegorczyk i Martyna Kuśmierczak, którzy wywalczyli brąz.

Zawodnikom towarzyszyli rodzice oraz instruktorzy: sensei Włodzimierz Rygiert 4 dan oraz sensei Marek Kruk 2 dan, którzy również pełnili funkcję sędziów podczas Mistrzostw