Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X
 Sobota 15 Grudnia 2018 r.    //////     Jesteś pierwszy na miejscu zdarzenia? Masz ciekawe nagranie? Napisz do nas! redakcja@wkonin.pl
miejsce na reklame

AKTUALNOŚCI

20 V 2014, 16:16:14

WIRTUALNA KANAPA: Marek Siwiec (Twój Ruch)

WIRTUALNA KANAPA: Marek Siwiec (Twój Ruch)

      O zbliżających się wyborach, sondażach i frekwencji rozmawialiśmy z Markiem Siwcem, europosłem i kandydatem do Parlamentu Europejskiego z ramienia Twojego Ruchu). MATERIAŁ TV




KOMENTARZE



Ten człowiek został przyłapany w sejmie na kradzieży 304 euro,na polecenie drobnego pijaczka aleksandra kwaśniewskiego kpił z papieża Jana Pawła II.JAK MOŻNA NA KOGOŚ TAKIEGO GŁOSOWAĆ !!!! Obejrzyjcie sobie w necie.
dnia: 2014-05-20 17:44:40
to tylko mohery z PiS to pamiętają. Lepiej głosować na Siwca niż oszołomów z prawicy czy kłamców z sld
dnia: 2014-05-20 18:13:24
Pamiętają ludzie uczciwi.Złodziej to jest złodziej, kanalia to jest kanalia.
dnia: 2014-05-20 23:55:02
MIEJSCE ZŁODZIEJA JEST W WIĘZIENIU,A NIE W EUROPARLAMENCIE. KONGRES NOWEJ PRAWICY ZROBI ZE ZŁODZIEJAMI I OSZUSTAMI PORZĄDEK.
dnia: 2014-05-20 23:59:40
TYLKO IDIOTA GŁOSUJE NA PALIKMIOTA I JEGO LUDZI!!!!
dnia: 2014-05-21 00:06:16
Liberał pisze o oszołomiźmie, czyli sam oszołom. Liberale z innej bajki, tobie czas zatrzymał się wiele lat temu. Tkwisz w niedopowiedzeniach, zasłyszanych bajkach i chętnie byś wprowadził porządki rodem od Adolfa. Tamten czas jednak minął i nigdy nie wróci, a ty ze swoimi poglądami wylądujesz na śmietniku historii.
dnia: 2014-05-21 06:44:54
Liberał pisze o oszołomiźmie, czyli sam oszołom. Liberale z innej bajki, tobie czas zatrzymał się wiele lat temu. Tkwisz w niedopowiedzeniach, zasłyszanych bajkach i chętnie byś wprowadził porządki rodem od Adolfa. Tamten czas jednak minął i nigdy nie wróci, a ty ze swoimi poglądami wylądujesz na śmietniku historii.
dnia: 2014-05-21 06:44:55
W XXI WIEKU ZŁODZIEJ JEST NADAL ZŁODZIEJEM ,PIJAK PIJAKIEM ,A FACET BEZ JAJ,W SUKIENCE I Z DAMSKĄ TOREBKĄ JEST NADAL OSOBNIIEM PŁCI MĘSKIEJ ,A NIE ŻEŃSKIEJ.
dnia: 2014-05-21 09:54:42
No niestety ;( Dziewczyna wpadła przez własną głupotę . Przechodziła przez tory spzrojała się w lewo ale już w prawo nie a do tego miała bardzo głośno puszczoną muzyke w słuchawkach pociąg trąbił a ona nie usłyszła Wyobrażam sobie załamanie jej rodzicf3w ;([*]